Bagela
Altec
ROADTEC
KONO atbalsta: SPĒKAVĪRU TURNĪRS

Spilgts un neaizmirstams notikums Latvijas skatītājiem bija lielākais spēkavīru turnīrs – pasaules kausa izcīņa „All Strength World Cup 2004”, kurā piedalījās 36 pasaules stiprākie atlēti no 22 valstīm. Sacenšoties individuālajā un komandu ieskaitē, spēkavīri vilka vairākas tonnas smago mašīnu, cēla baļķus un "Atlanta akmeņus", vilka ķēdi un izpildīja daudzus citus vingrinājumus.

Turnīru organizēja Latvijas Spēka atlētu federācija sadarbībā ar starptautisko spēkavīru federāciju IFSA (International Federation Of Strength Athletes), kā viens no atbalstītājiem piedalījās arī SIA „KONO”.

Prestižajās spēkavīru sacensībās individuālajā vērtējumā galveno balvu ieguva Polijas atlēts Mariušs Pudzianovskis, savukārt Latvijas spēkavīrs Raimonds Bergmanis ieguva otro vietu.
               Spēkavīri Mariušs Pudzinovskis no Polijas (no kreisās) un Raimonds Bergmanis Mežaparka Lielajā estrādē

Komandu sacensībās pārliecinošu uzvaru izcīnīja Baltijas vienība - komanda, kurā bija Latvijas spēkavīri R.Bergmanis un Agris Kazeļņiks, lietuvieši Židrūns Savicks, Sauļus Brusoks, Viļus Petrausks un igaunis Andrus Muramets. Otrie palika Skandināvijas spēkavīri, bet rešo vietu ieņēma ASV komanda.