Mūsu partneri
Bobcat Advantage
Bobcat
DOOSAN
Atlas Copco
Hatz
GESAN
Stone
HYCON
Zeck
Bagela
Altec
ROADTEC
• Roadtec


Roadtec (kompānija dibināta 1981.gadā Chattanooga, Tennessee, ASV) ietilpst ASTEC INDUSTRIES INC koncernā.

Roadtec ir ceļu būves tehnikas ražotājs, tā piedāvājuma klāstā ir materiāla padeves / antisegregācijas iekārtas (MTV), asfalta ieklājēji, asfalta frēzes, bitumena emulsijas iestrādes iekārtas un seguma stabilizētāji.

            Visaugstāko atzinību ir ieguvušas Roadtec ražotās materiāla padeves/antisegregācijas iekārtas MTV un Shuttle Buggy®.

materiāla padeves iekārta/antisegregācijas iekārta (MTV)

Asfalta masas temperatūras un struktūras segregācija (noslāņošanās), kas rodas asfalta masas pārkraušanas un transportēšanas laikā, ir vieni no nozīmīgākajiem faktoriem, kuri negatīvi ietekmē asfalta seguma kvalitāti.

Asfalta masa, pirms tā nonāk klājējā, tiek pārmaisīta MTV, tādējādi tā iegūst viendabīgu masu un tiek izlīdzinātas krasās temperatūras atšķirības starp kravas centru un ārējo slāni. Shuttle Buggy® vienlaicīgi pilda arī uzkrājēja funkciju, jo tā tvertnes tilpums pārsniedz klājēja tvertnes ietilpību, tādējādi nodrošinot asfalta seguma ieklāšanas procesa nepārtrauktību un samazina asfalta masas transportēšanas izdevumus, kā arī, nepieciešamības gadījumā, ļauj palielināt asfalta piegādes attālumus vai transportēšanas laiku, nezaudējot asfalta masas un ieklātā seguma kvalitāti.

Uzņēmumos, kas veikti ar infrasarkano kameru, labi redzamas asfalta temperatūras atšķirības,
klājot asfaltu, neizmantojot MTV iekārtas:

 
                               izmantojot MTV iekārtas:

MTV Shuttle Buggy® pielietojums pilsētā, asfaltējot zem sabiedriskā transporta kontaktvadiem – klājējam nepārtraucot darbu, Shuttle Buggy® tiek „uzpildīts” no vadiem brīvā vietā, pēc „uzpildes”, netraucējot kontaktvadiem, tas atgriežas pie klājēja ar jaunu asfalta masas kravu darba turpināšanai.

Roadtec iekārtu ražošanā tiek izmantotas jaunākās tehnoloģiskās metodes un jaunākie tehniskie risinājumi, lai sasniegtu maksimālu kvalitāti un darba ražīgumu. Visas iekārtas atbilst augstākajiem standartiem.

asfalta frēze
 
asfalta klājējs